Bitcoin spada poniżej 8 tys. USD! Kurs BTC osuwa się siódmy dzień z rzędu

Bitcoin spada poniżej 8 tys. USD! Kurs BTC osuwa się siódmy dzień z rzędu

PRACA

W trakcie czwartkowej sesji Bitcoin również na zbytu kasowym, kiedy natomiast na zbytu kontraktów terminowych osuwa się poniżej poziomu 8 tysięcy dolarów tracąc około 3% i spadając siódmą sesję z poziomu. Od listopadowych maksimów kurs BTC osuwa się już o 20% a jak dynamika spadków zostanie utrzymana, to inwestorzy wkrótce powinni spodziewać się testu półrocznych dołków na wysokości 7250 dolarów.
Bitcoin z coraz popularniejszą siłą sprzedażową

Bitcoin spada poniżej 8 tys. USD! Kurs BTC osuwa się siódmy dzień z rzędu

Sygnały polecane przez analizę techniczną wyraźnie wskazują, że Bitcoin że tworzyć przed sobą dalsze i silne spadki. Próba aprecjacji i wybicia poziomu 10 tysięcy dolarów na przełomie miesiąca została zablokowana przez strefę oporu nakładaną na minimach z poziomu wakacji, co sprawiłoby korektę spadkową zamykając kurs BTC w bardzo małym niedźwiedzim kanale. W rezultacie najstarsza z kryptowalut spada poniżej 200-okresowej średniej ruchomej (pierwszy raz od miesiąca) i traci od siedmiu sesji. Czwartek jest ukoronowaniem niedźwiedziego sentymentu dostarczając do wybicia okrągłego oparcia na wysokości 8 tysięcy dolarów:

Kliknij i zacznij zarabiać

„Price Action uważane na Bitcoinie jest kontynuacją scenariuszy, które uczyły się ubiegłego lata. Niskie wolumeny, brak nowych sposobów napływających do ekosystemu oraz duże wzrosty rynku prac, złota oraz obligacji, wszystko to powoduje, że inwestorzy stracili zainteresowanie cyfrową klasą aktywów” – dla Bloomberga komentował Jeff Dorman, dyrektor ds. inwestycji w spółce inwestycyjnej Arca.

Jak zazwyczaj w sukcesie kryptowalut, analitycy są duży kłopot z określeniem co stanowi głównym katalizatorem deprecjacji BTC. Wielu wskazuje na koniec kryptowalutowy w Chinach – chociaż pierwsze nagłówki wskazywały, że Kraj Zabiegu będzie wspomagał rozwój technologii blockchain to nowe działania przyniosły próby ograniczenia tradingu w oparciu o cyfrowe aktywa.

Regulatorzy finansowi w współczesnej cesze świata wystosowali ostrzeżenia zapraszające do zaprzestania pracy na zbytu kryptowalutowym, ostrzegając jednocześnie przed nielegalnym działaniem giełd cyfrowych aktywów.

 

zobacz również aspen holding logowanie

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments