pizza

Da Grasso Lipiany Pizza

Zachodniopomorskie

Jak wskazują statystyki, Polacy stoją się jeszcze dużo aktywnym narodem, i ilość powstających co roku nad Wisłą średnich firm napawa optymizmem. Drinkiem spośród niezwykle poszukiwanych pomysłów jest słaba lub średnia gastronomia, tu z zmianie wielką sławą bawią się pizzerie.

Da Grasso Choszczno Pizza

Gdy początkujący właściciel lokalu gastronomicznego przejdzie przez wszystkie wymagane formalności czy kontrole, wypełni tysiąc projektów i oświadczeń, a ponadto otrzyma stosowne zgody, przychodzi godzina na wyposażenie lokalu.

DaGrasso
DaGrasso

Piec do pizzy – serce każdej pizzerii

Są inne sposoby pieców do pizzy, należy więc porównać ze sobą ich parametry w momentach, aby wybrać ten szczególny. Często w pizzeriach przydatne są piece do pizzy elektryczne, i czasem – lecz toż prawy pomysł raczej do pizzerii dużych, dysponujących stosownym kapitałem – piece opalane drewnem.

Piec elektryczny do pizzy to wydatek, który szczególnie jest podobniejszy finansowym możliwościom początkującego przedsiębiorcy. Piece mogą tworzyć inne wymiary, a i zróżnicowaną ilość komór, zezwalających na pieczenie kilku pizz jednocześnie. Istnieją tez piece przelotowe, które dają na duże wypiekanie wielu pizz, ale też zapiekanek, czy podobnych dań w charakterze fast food.

Zobacz również pierwsza pożyczka

Bardzo atrakcyjny piec do pizzy tego typu – model 3550TB10, otrzymuje się w kolekcji niemieckiej firmy BARTSCHER. Co zaś się tyczy pieców mniejszych rozmiarów, interesujące zaprezentują się tu oferty dwóch polskich producentów: firmy Stalgast, której przykłady z serii X-line, E-line i F-line, piszą w wielkiej skali rozmiarów, jak oraz instytucji Hendi, oferującej wysoką wartość w związaniu z ciekawym wzornictwem.

Piece do pizzy w swojej możliwości posiada firma

Co oprócz pieca do pizzy?

Gdy już lokal zostanie zaopatrzony w bezpośredni najważniejszy składnik, do uwzględnienia jest jeszcze wiele przedmiotów, bez jakich nie może obejść się żadna pizzeria czy jakiś inny lokal gastronomiczny. Wskazane będą lodówki na przechowywanie składników, a i odporne na wycieranie i skore do dezynfekcji blaty do robienia wypieku. Do wykonania niektórych składników niezbędna będzie także odpowiednia kuchenka.

Zobacz wiadomości Kołobrzeg

Przydatna pewno się okazać dodatkowo specjalna podstawa do pieca (którą odnaleźć bogata w kolekcji Stalgast). Przepisy BHP wymagają, żeby lokal był wyposażony osobne zlewy do mycia dla naczyń do konsumpcji oraz garnków, a ponadto w wyparzarkę do naczyń. Listę taką ważna by postępować w nieskończoność, a i faktycznie nie znalazły się na niej również wszystkie rzeczy absolutnie niezbędne. W gastronomii doświadczenie przychodzi ale bardzo mocno, toteż właściciel pizzerii sam przekona się, czego dalej chce jego firma. Zamów pracowników z Ukrainy przez agencja pracy tymczasowej pracownicy z Ukrainy

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments