Jak i gdzie kupić Bitcoin'a?

Jak i gdzie kupić Bitcoin’a?

Informacje Pordnik

Popularność Bitcoin’a.

W ostatnich latach Bitcoin stał się bardzo popularny, gdyż jego cena na rynku dynamicznie wzrastała w przeciągu kilku lat ! Olbrzymie zainteresowanie ludzi tą właśnie kryptowalutą spowodowała wzrost chęci posiadania właśnie Bitcoin’a. Obiło się to na sporym ruchu w internecie !

Dzięki właśnie internetowi informacje dotyczące tej kryptowaluty jeszcze szybciej docierały do kolejnych odbiorców. Duża część społeczeństwa, która zdobyła informacje na temat Bitcoin’a zadawała sobie ciągle pytania jak zostać posiadaczem właśnie Bitcoin’a, albo innych kryptowalut, o których usłyszeli. Sposobów na zdobycie ich zdobycie jest kilka, lecz jak pokazał wiek czasu, dostęp do nich nie jest łatwy oraz powszechny. Podczas ich zdobywania trzeba się liczyć ze sporym ryzykiem!

Gdzie kupić kryptowalutę Bitcoin !

Jednym ze sposobów na  pozyskanie Bitcoin jest  jego zakup. Zakupy tej kryptowaluty , oraz oczywiście innych odbywa się na giełdzie kryptowalutowej do giełd kryptowalutowych należą „Bitbay”, „Binance”, „Poloniex”, 'Bittrex”, „Kraken” czy „Coinbase”. Giełdy, które należą do Polski: „CoinDeal”, „Tokeneo”, „Exmo”, „CoinRoom” oraz „BitBay”. Aktualnie posiadamy setki o ile nie tysiące giełd z kryptowalutami na świecie, wszystkie z nich oferują Bitcoin’a oraz inne popularne kryptowaluty takie jak Ethereum czy Litecoin. Najlepszym rozwiązaniem jest znaleźć giełdę znajdującą się w danym państwie, czyli w naszym przypadku w Polsce. Na rynku kryptowalut nie znajdziemy regulacji a jeśli znajdziemy to bardzo skromne. Jeżeli chodzi o, regulator to już wygląda inaczej. W Polsce Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) prowadzi tzw. listę ostrzeżeń ! Dlatego warto, jest zapoznać się z taką listą podczas rejestracji na danej giełdzie kryptowalut. Nie tak dawno popularnym rozwiązaniem były kantory kryptowalut, gdzie nie potrzebowaliśmy żadnych rejestracji. W aktualnym stanie rzeczy zakupienie w takim kantorze Bitcoin’a stało się niemożliwe, ponieważ na przeszkodzie stoją nam wytyczne regulatorów. Wymagają one bowiem podania swoich danych osobowych w celu zakupu kryptowaluty.

Jak zostać posiadaczem Bitcoin’a !

Obecnie sytuacja} się zaczyna komplikować. Coraz więcej instytucji finansowych widzi zagrożenie ze strony kryptowalut i ich rynku. Dlatego nie chce świadczyć swoich usług finansowych dla giełd czy kantorów kryptowalutowych. W zaistniałej sytuacji  wymiana walut fiducjarnych na kryptowaluty staje się mocno utrudniona ! Współcześnie zakup kryptowalut za pomocą kart kredytowych stał się zabroniony. Banki regularnie uniemożliwiają dokonania transakcji  na konta giełd kryptowalutowych ! Jeżeli wybierzemy opcję wpłacenia walut zwykłych na konta giełd kryptowalutowych, będziemy musieli przejść przez męczącą  rejestrację oraz długo czekać na weryfikacje konta. Jeśli zainteresowanie kryptowalutami jest ogromne, weryfikacje naszego konta może potrwać nawet kilka tygodni. W aktualnym stanie rzeczy  trwa to kilka dni. Pomimo to pojawiają się coraz to nowe operacje na rynku, które mają za  zadaniem, jest poprawić dostęp do posiadania Bitcoin’a  czy innych kryptowalut !

Opcjonalny sposób zdobycia Bitcoin’a.

Jeżeli zamierzasz wykorzystać potencjał brzmiący w zmienności Bitcoin’a, lecz nie chcesz koniecznie polegać na kontrolowaniu jego wartości. W takim momencie idealnym dla ciebie rozwiązaniem będzie zdecydowanie się na handel kontraktami na kryptowaluty. Właśnie jednym z firm oferujących takie rozwiązanie jest właśnie XTB. Oferuje on wszelakie kontrakty CFD na Bitcoin oraz kilka innych popularnych na świecie kryptowalut, pozwalają one na korzystanie ze zmienności Bitcoin’a, nie posiadając w  fizycznej postaci ! Ogromną zaletą właśnie takiego rozwiązanie jest bezpieczeństwo związane z regulacjami instytucji finansowej, które nie dotyczy w większości wszelakich giełd kryptowalutowych.

Jak zdobyć Bitcoin’a na Bitcoin Compass, czyli na platformie inwestycyjnej !

Pierw wytłumaczę, co  to jest Bitcoin Compass. Jest to  robot, który cechuje się, posiada zadanie wspierać ludzi na rynku kryptowalut i przynieść im zwroty zysk. Polega to na tym, iż inwestujemy minimum 250 euro. Przewiduje nawet wielotysięczne zarobki dziennie. Atuty korzystanie z Bitcoin Compass są następujące: Analiza stanu na rynku, pomocny narzędzie do handlu kryptowalutami nie tylko Bitcoin’em, Możliwość generowania automatycznych algorytmów. Podsumowując wpłata 250 euro na
Bitcoin Compass oferuje nam pomoc na rynku oraz w zysku na zakupie Bitcoin’a, oraz innych kryptowalut.

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments