Jak szybko i sprawnie uzyskać kredyt dla firm?

Jak szybko i sprawnie uzyskać kredyt dla firm?

Polecane i promocje

Chyba każdy przedsiębiorca przyzna, że prowadzenie własnej działalności gospodarczej to spore wyzwanie. Każdego dnia trzeba troszczyć się o funkcjonowanie firmy, w tym o jej finanse. Niestety nie zawsze są środki na opłacenie wszystkich bieżących zobowiązań przedsiębiorstwa. Co można w takiej sytuacji zrobić? Okazuje się, że rozwiązaniem jest kredyt dla firm. Na czym polega i jak można go sprawnie pozyskać?

Obrotowy kredyt dla firm

Każda firma działa sprawnie, gdy ma płynność finansową. Zadłużenia różnego rodzaju powodują chaos i destabilizację, co odbija się na oferowanych przez przedsiębiorstwo usługach i produktach. Warto więc dążyć do utrzymania stabilnej sytuacji finansowej firmy. Z pomocą przyjeść może obrotowy kredyt dla firm, który obecnie jest chyba najpopularniejszą formą finansowania bieżącej działalności. Środki z takiego kredytu nie mogą być bowiem przeznaczone na spłatę długów czy uregulowanie zaległych faktur. Można z nich natomiast opłacić rachunki czy zakupić nowy towar niezbędny do funkcjonowania firmy. Dlatego też małe i średnie przedsiębiorstwa z kredytów obrotowych korzystają bardzo chętnie.

Co jeszcze warto wiedzieć na temat kredytów obrotowych dla firm?

Koszty kredytu obrotowego i jego wysokość są uzależnione m.in. od kondycji finansowej firmy oraz posiadanych przez nią zabezpieczeń. Oferta jest jednak tak szeroka, że każdy przedsiębiorca powinien znaleźć propozycję odpowiednią dla siebie. Oprocentowanie składa się ze stawki WIBOR i marży, która jest określana indywidualnie. Zaczyna się ona od zaledwie 3%.

W przypadku kredytu obrotowego dla firm bank nie musi znać dokładnego powodu wzięcia zobowiązania. Muszą być to jedynie koszty związane z bieżącą działalnością firmy. Za pomocą takiego kredytu nie można więc spłacać długów. Popularne obrotówki mają dość długi okres kredytowania, co jest ich kolejnym atutem. Mogą być wielokrotnie spłacane i uruchamiane, kiedy tylko jest taka potrzeba. Są to pożyczki elastyczne – to klient decyduje, czy pieniądze trafiają do niego za jednym razem, a może w mniejszych ratach.

Tani kredyt obrotowy dla firm

Z pomocą podczas ubiegania się o kredyt dla firm przychodzi działająca na terenie całego kraju warszawska firma Bold Invest – https://www.boldinvest.pl/. Dzięki temu zyskać można środki niezbędne do zakupu nowego sprzętu czy przeprowadzenie w firmie potrzebnych inwestycji. W ten sposób podreperować można w znaczny sposób budżet przedsiębiorstwa. Atutem kredytów obrotowych jest niewątpliwie stosunkowo długi okres spłaty i elastyczne warunki ich udzielana. Są one wypłacane jednorazowo lub w mniejszych transzach. Bold Invest do przygotowania wstępnej oferty potrzebuje jedynie stosownego wniosku oraz deklaracji PIT za poprzedni rok obrachunkowy. Zdolność kredytowa liczona jest od obrotów firmy, a maksymalna wysokość kredytu to aż 600 tysięcy złotych.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Magdaleenna622
Magdaleenna622
3 lat temu
Daj ocenę :
     

Też polecam Bold Invest, szczególnie teraz jak jest epidemia, bo banki mają jeszcze większe restrykcje i jeszcze więcej papierologi. A z nimi pójdzie szybciej i sprawniej.