Kobiety mafii Dobra gdzie obejrzeć?

Zachodniopomorskie

Wśród wielu produkcji, film kobiety mafii, istnieje ostatnim, który tworzy mieszane uczucia wśród widzów. By odpowiednio poznać film, należy tak się w niego wczuć.
Kobiety Mafii mówi o życiu rodziny z dzieckiem również ich opiekunką, gangstera oraz jego osoby, i starego, który gotów jest zrobić dla córki wszystko. To emocjonalny film, pełen akcji.

Kobiety mafii Stepnica gdzie obejrzeć?

Młoda policjantka, Izabella Bella trafia na wielki pomysł zwabienia przestępców w pułapkę, by schwytać najbardziej przerażających przestępców, ściganych listem gończym. Niestety, komendant wyśmiewa jej projekt i każe opuścić pomieszczenie Beli. Młoda, rządna chwały policjantka, postanawia więc na samodzielną rękę zatrzymać przestępców. Plan początkowo jest bez żadnych problemów, jednakże w jednym etapie Bela zostaje zdemaskowana, przez któregokolwiek z przestępców, którego wcześniej zatrzymała.

klik i ogladaj film
klik i ogladaj film

Kobiety mafii Stepnica gdzie obejrzeć?

Jeśli nie pomoc, brawurowa akcja młodej policjantki, z pewnością zakończyło się źle. Bela została zwolniona. Szybko zaproponowano jej różne miejsce. Przyjęła rolę agentki pod przykrywką. Nowa akcja w ABW wpłynęła na klimat oraz prowadzenie Beli.

Poddawana licznym torturom, szantażom oraz lekcją walki, zdesperowana Izabella chce wrócić z działalności, jednak szef, jak się później okazuje przestępca, zapewnia ją by dała sobie czas. dziewczyna otrzymuje pierwsze zlecenie. Jej założeniem, jest zbliżyć się do unie niebezpiecznych przestępców, którymi prowadzi Padrino, narzekający na nerwice lękowa.

Bela wczuwa się w siłę. Umieszczania się w ruchu, w jakim tańczy na rurze. Podczas pokazu zauważa jednego z gangsterów o pseudonimie cień, do którego się zbliżyła, by wyciągnąć informacje Bela uruchamia zepsute auto Cienia. Obecny w ramach podziękowania, proponuje podwieźć ją do domu.

Zamiast w budynku, dziewczyna przyjeżdża z nim do hotelu, gdzie są ze sobą noc. Następnego ranka, po wypadku z stoją, postanawia napaść na jubilera, aby zachęcić do siebie gangsterów by ocalić życie. Zabawę z pięknego wzrostu nie trwa jednak długo. Cień zostaje aresztowany, i w obawie przed więzieniem, żywy kwalifikuje się na ucieczkę do Hiszpanii wraz ze własną osobą.

Kobiety mafii Stepnica gdzie obejrzeć?

Sielanka zakochanego w Justynie chłopaka nie trwa długo. Zostają schwytani i wysyłani do Polski, aby móc przedstawić im zarzuty. Udaje mu się jednak rozwiązań z formie obronną ręką. Określa się złożyć zeznania, obciążające całą szajkę, w zmian umieszczony jest w nauce policyjnej, gdzie będzie stanowił ochronę.
W międzyczasie żona Cienia boryka się z sporymi kłopotami finansowymi. Wraz z opiekunką kwalifikują się na wyjazd do Szwecji, gdzie mają zająć się sprzedażą narkotyków.

Anne dręczą jednak ciągle ataki więc zostaje położona w szpitalu. Z tej chwili, los dziecka stanowi w dłoniach lojalnej opiekunki, dla której bycie mężczyzny jest najistotniejsze. Realizowany przez Darię interes, łatwo się rozwija. Niestety, zeznania żywego ja pogrążają i kobieta próbuje odebrać sobie życie, by uniknąć kary.
Na całe szczęście, istnieje obecne nie udana próba.

Kobiety mafii Stepnica gdzie obejrzeć?

Kiedy brak w końcu wychodzi na wolność, planuje spędzić chwila z dzieckiem, by nadrobić zaległości. Nie istnieje mu toż jednak dane. Opiekunka, która wcześniej pozbyła się matki dziecka, dostarczyła mu truciznę. Mężczyzna pada na ziemię w restauracji, oskarżając o wartość morderstwa Izabellę.

Po śmierci starszego dziecka oraz niezdolności marki, do opieki nad dzieckiem, sąd przyznaje opiekę opiekunce Darii Która jest prowodyrem całej akcji. W podobnym do siebie czasie, w Hiszpanii odbywa się egzekucja byłej kochanki. Siekiera postanawia zemścić się na kliencie, jaki ją poniżał, wykorzystywał seksualnie i bił. Zleca więc zabójstwo milimetra.

Na wystawie były pan, pada zabity przez nowych ludzi Justyny, którzy na jej zlecenie brutalnie go tracą. Tymczasem Daria aby, nadal móc tworzyć narkotykowy biznes, kwalifikuje się na utrzymanie opiekunki dla dziecka. Nieświadoma, zatrudnia byłą kochankę Cienia. W współczesnym sezonie, kończy się ważna połowa kobiety Mafii.

Kobiety mafii Stepnica gdzie obejrzeć?

Choć film zawiera wiele scen akcji, są również momenty, w jakich bierze się kilka elementów na raz, więc warto oglądać film w centrum, aby zrozumieć o co w nim funkcjonuje.

Kobiety mafii Stepnica gdzie obejrzeć?

 

Źródło artykułu Kobiety mafii

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments