Krypto-Górnicy kapitulują! Wyprzedają swoje BTC

Krypto-Górnicy kapitulują! Wyprzedają swoje BTC

Aktulności

Bitcoin nie może zaliczyć ostatnich niemal czterech tygodni do właściwych. W współczesnym momencie jego wartość osunęła się bo o ponad 2,5 tys. USD, co stanowi dokładnie 24,43%. Deprecjacja najstarszej z walut wirtualnych z pewnością nie jest pretekstem do radości dla wielu osób. O ile spekulanci mogą zastosować ją do pomnożenia swojego majątku, o tyle w sukcesu działalności górników idzie to łatwo w rentowność ich przedsiębiorstw.

Krypto-Górnicy kapitulują! Wyprzedają swoje BTC

Spadek ceny BTC zmusza górników do kapitulacji

Z najświeższych informacji wynika, że górnicy zrealizowaliśmy w współczesnym czasie jednej z najszerszej wyprzedaży własnych sposobów z powodzie ostatniego roku. W pracy pewno więc to oznaczać, że mniejsze przedsiębiorstwa znalazły się na możliwości rentowności (albo nawet pod nią) i zmuszone zostały do kapitulacji.

Kliknij i zacznij zarabiać
Kliknij i zacznij zarabiać

Starszy analityk w decentralpark.io wskazał na twitterze, że w współczesnym etapie określono sprzedaż BTC o równowartości 20 mln USD. O ile w zderzeniu z dziennym wolumenem transakcji (ponad 17 mld USD), to wyłącznie niewielki ułamek, to wybierając pod uwagę środki wyprzedawane przez górników, istniała owo druga najważniejsza taka transakcja w tym roku.

O ile więksi górnicy z zasobniejszymi portfelami potrafią sobie dać na tworzenie naszej energii i zostanie gorszych okresów, o tyle mali mogą zostać zmuszeni do usunięcia, bądź przynajmniej zawieszenia naszej prac, jeśli cena BTC spadnie zbyt nisko.

Większość wydobywanych Bitcoinów wchodzi do najszybszych pooli wydobywczych, a mali górnicy pobierają jedynie ułamek nagrody. Możliwe więc, że wraz ze spadkami cen BTC podejmują się oni rezygnować, zwiększając presję sprzedażową na targu.

Jeśli pozycja na rynku się nie poprawi i wartość BTC nagle nie wzrośnie, ostatecznym gwoździem do trumny wielu minerów może okazać się spodziewany około 15 maja 2020 r. halving BTC, w skutek którego dołączy do zmniejszenia o połowę nagrody za wydobyty blok.

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments