Manager Allegro – o czym warto wiedzieć?

Manager Allegro – o czym warto wiedzieć?

Polecane i promocje

W poszukiwaniu szybkiej i efektywnej metody na uzyskanie dostępu do nowych klientów e-sprzedawcy często sięgają poza swój własny sklep internetowy, kierując się do popularnych marketplace, które dysponują bardzo liczną bazą użytkowników.

Wśród serwisów aukcyjnych, które odgrywają istotną rolę na polskim rynku, bez wątpienia warto wymienić Allegro. Sama rejestracja konta i wystawienie pierwszych ofert na tej platformie to nic trudnego – schodki zaczynają się jednak wraz z dalszym rozwojem działalności i wzrastającym nakładem zamówień, które trzeba obsłużyć. Jak poradzić sobie z tym problemem?

Najlepszy przyjaciel każdego e-sprzedawcy – poznaj manager Allegro od ErpBox

Wśród licznych, nowoczesnych rozwiązań, z jakich skorzystać można w ramach systemu ErpBox, manager Allegro jest najlepszą odpowiedzią na potrzeby i oczekiwania sprzedawcy na tym dużym serwisie aukcyjnym. Największą korzyścią, jaka bezpośrednio wynika z tego narzędzia, jest duża oszczędność czasu oraz wiele ułatwień w samym zarządzaniu sklepem. Manager Allegro pozwala na wygodną obsługę aukcji nawet w hurtowych ilościach, dzięki czemu nie trzeba martwić się już o potencjalne problemu z utrzymaniem dynamicznego tempa rozwoju działalności.

Przejdźmy jednak do konkretów – warto przedstawić konkretne możliwości, jakie zapewnia manager Allegro od ErpBox, aby lepiej zobrazować jego faktyczną funkcjonalność. Należy wymienić wśród nich między innymi:

  • łatwy wgląd w historię zawartych na Allegro transakcji,    
  • uzupełnianie witryn aukcji przykładowymi zdjęciami z bazy produktów,    
  • możliwość tworzenia nowych aukcji, zgodnych z aktualnymi zasadami Allegro,    
  • szybka i wygodna edycja opisów wystawionych na sprzedaż produktów,    
  • możliwość tworzenia własnego szablonu aukcji, a także ich ustandaryzowanego opisu,    
  • synchronizacja danych konta Allegro z informacjami na stronie domowej e-sklepu,    
  • czytelny i intuicyjny interfejs, uporządkowane dane oraz wiele ułatwień w zarządzaniu aukcjami Allegro,    
  • automatyczne uzupełnianie pól podstawowych na podstawie wbudowanej bazy     parametrów.

Osiągnąć sukces w e-commerce, czyli dlaczego warto zdecydować się na ErpBox?

Nie jest tajemnicą, że branża e-commerce jest bardzo zmienna, a innowacje ukazują się w niej regularnie. Taki stan rzeczy oznacza, że internetowi sprzedawcy zawsze muszą iść z duchem czasu, aby nadążyć za wymaganiami klientów w sieci. ErpBox to dobre rozwiązanie dla tych sklepów, które chcą działać wydajnie i korzystać z nowoczesnych rozwiązań – sam manager Allegro pozwala uzyskać znaczną przewagę nad konkurencją poprzez efektywniejszą obsługę.

Co więcej, ErpBox jest systemem o budowie modułowej, co oznacza wyjątkowo szeroki wachlarz funkcji oraz nieustannie usprawnianie o nowe możliwości. Osoby, które chcą osobiście przekonać się o tym, co jest w stanie zapewnić ErpBox, mogą skorzystać z darmowego, 21-dniowego okresu próbnego, aby samodzielnie go przetestować. Wystarczy założyć bezpłatne konto i korzystać z systemu ErpBox przez 3 tygodnie bez zbędnych opłat i zobowiązań!

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments