Wiosenna rewitalizacja ciała, czyli mezoterapia w roli głównej

Mezoterapia Dąbrowa Górnicza

Śląskie

Wiosenna rewitalizacja ciała, czyli mezoterapia w sztuki główne. Mezoterapia to sam spośród popularniejszych zabiegów sprzedawanych w wielkich klinikach dermatologii. Pielęgnuje bowiem skórę, zdecydowanie ją przypominając i odmładzając. Substancje aktywne wtłaczane bezpośrednio pod postać szybko wchodzą na jej regenerację i wszą rewitalizację.

 

Mezoterapia Tychy
Rodzaje mezoterapii

Mezoterapia z lat uznawana jest zbyt najskuteczniejszą metodę odmładzania skóry. Zasadniczo dzieli się zabieg igłowy i bezigłowy. Pierwszy spośród nich bierze się w odmładzaniu skóry, leczeniu cellulitu, zwalczaniu rozstępów i przy nadmiernym wypadaniu włosów i łysieniu. Podczas zabiegu odczuwalny jest skomplikowany dyskomfort, który połączony jest z wykorzystaniem niewielkich igieł wtłaczających odżywcze substancje w późne warstwy skóry. Natomiast mezoterapia bezigłowa tworzona jest zbyt pomocą specjalistycznego urządzenia, które zapewnia wprowadzenie substancji w głąb skóry, bez potrzeb jej nakłuwania. Stanowi toż prawdziwa zaleta dla dziewczyn z nielicznym progiem bólu.
Mezoterapia Tychy

mezoterapia ZAMÓW

Wcale taka popularność zabiegu?
Mezoterapia Tychy

Mikronakłucia umożliwiają iniekcję specjalnego koktajlu witamin również drugich substancji odżywczych bezpośrednio pod postać. Skład oraz proporcje preparatu uzależnione są z miejsca nakłuć i obowiązku terapii. Mieszanka substancji organizowana istnieje na głębokość 0,5-4 mm pod postać, w drogach ok. 5 mm. W zależności z obszaru ciała i wyglądanego efektu przeprowadza się klasyczne punktowe iniekcje śródskórne, podczas których powstają niewielkie grudki. Czasem wykorzystywany istnieje jednak system linijnych nakłuć. Znana istnieje zarówno metoda nappage, czyli seria bardzo wytężonych i tanich nakłuć, skutkująca niewielką widocznością śladów po zabiegu. W tym przykładu jednak ważna ilość preparatu przebywa na skórze.
Mezoterapia Tychy

Dermapen – hit w przestrzeni mezoterapii

Dermapen to typ najnowocześniejszej mezoterapii igłowej, używającej w tym punktu specjalne urządzenie. Zbyt dużą skuteczność metody odpowiada moduł dermapen, który powoduje zestaw 12, miarowo pulsujących igieł, które wkuwają się pod postać na głębokość od 0,5 do 2,5 mm. Urządzenie precyzyjnie aplikuje substancje bezpośrednio do skóry właściwej. Dermapen z częstotliwością 1300 nakłuć na sekundę wprowadza koktajl łączący się głównie z kwasu hialuronowego, witamin i substancji pomocniczych. Podczas terapii używa się również z osocza bogatopłytkowego, czyli nowej metody redukcji zmarszczek. Należy dodać, że mikroigły są wymienne i przyrządzone ze byliśmy chirurgicznej, dlatego ryzyko wystąpienia podrażnień czy reakcji alergicznych jest ograniczone do minimum. Danie jest zatem delikatne i skuteczne, i jego pozycja stale rośnie.

Efekty po zastosowaniu mezoterapii

Koktajl wstrzykiwany podczas mezoterapii stymuluje produkcję kolagenu i elastyny. Dzięki temu rozszerza się gęstość i sprężystość skóry. Widoczne ujędrnienie, spłycenie zmarszczek i redukcja przebarwień są widoczne już po pierwszym zabiegu. W zależności od partii ciała, na jakiej odbywana jest mezoterapia, istotne są efekty, takie jak:

powstrzymanie wypadania włosów,
zwiększenie grubości naskórka,
wygładzenie zmarszczek i kurzych łapek,
redukcja przebarwień,
spłycenie blizn i rozjaśnienie rozstępów,
nawilżenie skóry.
Przeciwwskazania do mezoterapii
Mezoterapia Tychy

Mezoterapia jest sposobem bezpiecznym, jednak należy wziąć szczególną uwagę, gdy na skórze dostają się infekcje o ropnym podłożu. Ponadto lekarze podkreślają, że środek nie powinien stanowić wykonywany u pań w ciąży oraz u osób zmagających się z zaawansowaną cukrzycą i wadami nowotworowymi.

Mezoterapia Tychy

Mezoterapia igłowa to sposób, którego efekty dostępne są już po pierwszej sesji w gabinecie medycyny estetycznej. Stanowi toż zatem dobre rozwiązanie dla pań, które w duży sposób chcą pozbyć się problemów ze miękką skórą i awansują do przywrócenia cerze młodzieńczego blasku. Warto dodać, iż istnieje obecne wyjątkowo idealna droga na pozbycie się blizn, rozstępów czy cellulitu, a również system na skuteczną grę z nadmiernym wypadaniem włosów.

Mezoterapia Tychy

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ Wiosenna rewitalizacja ciała, czyli mezoterapia w roli głównej

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments