Co kupić mężczyźnie?

Prezenty Cedynia

Zachodniopomorskie

Wiadomo, ilu mężczyzn, tyle istotnych wymagań i preferencji. O ile prezent dla ukochanego ujawnia się nie tak duży (jednak po latach związku może trudniejszy?), o tyle najsilniejsze wysiłki budzi pytanie, jakie prezenty dla klientów spodobają się tacie, koledze czy dziadkowi. Oto kilka pomysłów, również dla ukochanych.

Prezenty Wolin

1. Zabawne

Wśród prezentów dla gości z poczuciem humoru znaleźć potrafią się personalizowane gadżety, takie jak śmiesznie wykonane spinacze, długopisy czy przyciski do druku z imieniem i oryginalnym komplementem wobec posiadacza, zestaw – nadmuchanych – balonów z helem, fartuszek kuchenny, podtrzymywacz do wina w ciekawym kształcie, imprezowy kapelusz, maszynka do podejmowania waty cukrowej, peruka, okładka na książkę z miejscem na flaszkę alkoholu czy kolejka z szynami lub klocki lego (zwłaszcza, jeśli znamy dziecięce upodobania obdarowywanego).

Co kupić mężczyźnie?
Co kupić mężczyźnie?

Dobrym wyborem, bo przyjemnym, wygodnym i określonym w sumy od nas, są podkoszulki z nadrukami. Dla kolegi, przyjaciela, męża, ukochanego – możemy wymyślić dowolny napis lub wybrać drink z polecanych. Oczywiście potrafią istnieć wtedy dokumenty w modelu: „Jestem najatrakcyjniejszy na świecie” albo „Jeśli to czytasz, dlaczego nie pojedziemy na kawę?” ( ta raczej dla brata lub znajomego). Dla kogoś, kogo mniej znamy, lub mamy za odpowiedniejszą osobę, wybrać możemy krajobraz z stronie, którą ceni, czy obrazek zwracający się do jego zainteresowaniem, jak super samochód, gry komputerowe albo wędkowanie.

Zobacz również pożyczka mikrokasa

2. Do serca przez żołądek

Prawie zawsze doskonałym pomysłem na dary dla panów będzie…. jedzenie. Można upiec w lokalu tort czy ciasto z nadrukiem „Dla najlepszego…”, osiągnąć dobre wino. Niejednego ucieszy też koszyk pełen przysmaków, na wzór w trybu kuchni włoskiej lub skandynawskiej. Zwłaszcza samotnie mieszkający mężczyźni docenią pewnie dbałość o ich żołądki. Nie zostawiajmy też jednak, że i wśród panów znaleźć można wielu szefów kuchni, zaś w obecnych etapach nie będzie zaskoczeniem prezent, który pomoże im parzyć znakomitą kawę czy niebanalne herbaty. Tu ale trzeba być odpowiedzialnym, nie każdego taki prezent ucieszy!

3. Klasycznie

Nadal są jeszcze ponadczasowe klasyczne prezenty dla mężczyzn, jak kosmetyki do golenia, golarki, swetry, czapki, krawaty również kolejne strony garderoby. Klasykiem są i książki – skoro nie znasz dobrze gustu pana, któremu kupujesz taki prezent, zawsze możesz zaryzykować leksykon (na przykład zbierający ciekawe wydarzenia wieku czy super wynalazki technicznie). Spodobać potrafią się również albumy, choćby ilustrujące najdoskonalsze miejsca świata czy największe ludzkie wyczyny. Ciekawe prezenty dla typów to także mapy – na przykład do powieszenia na ścianie, również te nowoczesne, kiedy i kopiowane na antyczne. I oczywiście: narzędzia (wkrętarka, wiertarka, zestaw śrubokrętów – pod warunkiem, że nie będzie więc mogło stanowić odczytane jako złośliwa aluzja – no, chyba, że chcesz ją zrobić!) oraz elektronika. Mężczyźni kochają elektroniczne gadżety – od niedawnego smartfona, przez zegarek mierzący tętno i kontrolujący jakość snu, po lokalizator kluczy i portfela.

Ofert jest dodatkowo dużo. Prezenty dla typów to lecz także wszelkie wyposażenie sportowe czy górskie, wygodny fotel, i nawet miękki pled i poduszka, żeby mogli znacznie odpocząć. Pamiętajmy, że ważne są słowa, których użyjemy, dając coś istotnemu dla nas mężczyźnie.
Dużo informacji
Więcej porad znajdziesz na karcie Co kupić mężczyźnie? na jakiej poznają się prezenty i gadżety dla mężczyzn.

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments