Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

Warto przeczytać wiadomości

Wszystko uważa na ostatnie, że 2019 rok będzie bardzo dobrym momentem na zbycie kryptowalut. W aktualnym czasie media obiegła informację o tym, że w następującym roku na zbycie pojawi się… Saletacoin, kryptowaluta wyemitowana przez byłego boksera.

Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

Zainteresowanie celebrytów kryptowalutami nikogo aktualnie nie dziwi. Po tym kiedy 2017 rok przyniósł niespodziewaną hossę na zbycie, kurs bitcoina poszybował szczególnie w górę, i wiele projektów ICO pokazało się strzałem w dziesiątkę, niejedna gwiazda dała się skusić na wpadnięcie w część.

ZACZNIJ INWESTOWAĆ
ZACZNIJ INWESTOWAĆ

Dotąd a raczej z trudem można szukać projektu, który skończył się stuprocentowym sukcesem. Niektóre przejawiały się nawet zwyczajnymi oszustami.

Saleta nie pierwszym bokserem

Nasz rodzimy pięściarz nie jest głównym bokserem, który zainteresował się kryptowalutami. Jeszcze przed wielką hossą, sportowiec Floyd Mayweather postanowił wesprzeć emisję tokenów firmy Stox. com. Bokser nie ukrywał wówczas, że z programem wiąże spore okazje na duże zyski, o czym mówił nawet na swoim instagramie. Niestety dziś sportowiec woli raczej zapomnieć o tej inwestycji – aktualnie wartość tokenów oscyluje w możliwościach 20 centów, przy czym wyjściowa cena wynosiła 1, 86 USD. Nowy projekt wsparty Mayweathera – Centra, wykazał się zbudowaną z premedytacją piramidą finansową.

Kryptowaluty przyciągają celebrytów

W historii nie brakuje i takich nazwisk jak Steven Seagal czy Paris Hilton, którzy zdecydowali się firmować projekty swoim nazwiskiem. Seagal niestety podzielił los Mayweather’ a. Nieco więcej szczęścia miała Paris Hilton wspierająca ICO LydianCoin, gdzie sam plan był drogi. Hilton straciła jednak wizerunkowo, gdy główny przedstawiciel projektu został oskarżony o stosowanie przemocy domowej.

W Polsce rynek kryptowalut uznawany jest z dużą ostrożnością. W historie wsparcia konferencji DasCoin wyparli się Krzysztof Ibisz i Rafał Maserak, po tym kiedy KNF i UOKiK krytycznie zaprezentowały się o promowanych tam treściach. Że się dziwić, ponieważ wśród wielu solidnych projektów sprowadzają się także, choćby wyżej wymienione, oszustwa. Ponadto żyjemy w regionu, który ze szczególnym dystansem dochodzi do nowych projektów.

Saleta patrzy w przyszłość

Przemysław Saleta przemówił kilka dni temuż do indywidualnych fanów na facebooku hasłem „Future is Now!”.
W krótkim poście zdradza plany wyemitowania swojej oficjalnej kryptowaluty Saletacoin. Jednocześnie uspokaja, że nie chodzi tutaj o żadne spekulacje, a na wyglądzie wszystek będzie mógł skorzystać. [b]Premiera tokena ma nastąpić 24 stycznia 2019 roku na rozmów BTC Invest Camp w Bangkoku[/b]. Warto zaznaczyć, że sportowiec jest uznaną także lubianą osobistością nie lecz w świecie boksu. W przeciwieństwie do innych celebrytów, Saleta raczej cechuje się zdrowym umysłem zaś w historie nie wykazywał skłonności do porywania się z motyką na ciepło.

Za projektem stoją doświadczone osoby. Tomasz Rozmus – prezes giełdy TOKENEO odpowiada za wszystek proces emisji SaletaCoin także jej późniejszej dystrybucji. [b]Szczepan Bentyn – znany youtuber i specjalista rynku kryptowalut będzie pasował za doradztwo i wsparcie techniczne projektu[/b]. Token powstanie zresztą na całkowicie nowej platformie dokonanej przez Bentyna – PERSONAL TOKENS. Sam kick – boxer porusza się rynkiem kryptowalut od 2017 roku, gdy to podjął uchwałę o zgodności z TOKENEO.

Po co emerytowanemu sportowcowi własna krytpowaluta?

Personalny token to teraz dość znane narzędzie marketingowe sportowców i celebrytów w zachodnim świecie. W Polsce trend jest całą nowością, ale należy się spodziewać, że po przetarciu szlaków przez Saletę, takich projektów pojawi się więcej. SaletaCoin będzie działała często do aktywizacji fanów sportowca, którzy za pośrednictwem tokena będą mogli m. in. nabyć różne usługi czy towary w budowy gadżetów. Projekt jest dodatkowo na planu propagowanie sportu wśród młodzieży, i w szczególności bosku.

Z niecierpliwością wyczekujemy premiery SaletaCoin i mamy kciuki za powodzenie pierwszego takiego projektu w Polsce.

Źródło artykułu Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments