sdnzp-falenica.pl

Ogólnotematyczny Polecane strony

Strona: sdnzp-falenica.pl

kategoria tematyczna: Ogólnotematyczny

Witaj na stronie internetowej SDNZP Falenica! Jesteśmy organizacją działającą na rzecz rozwoju sportów walki oraz szeroko pojętej aktywności fizycznej. Nasza oferta skierowana jest do osób w każdym wieku, niezależnie od poziomu zaawansowania i celów treningowych.

Na naszej stronie znajdziesz wiele informacji na temat naszej działalności oraz aktualności ze świata sportów walki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą treningową, która obejmuje m.in. kickboxing, boks, muay thai, a także zajęcia fitness i treningi personalne.

Jako organizacja sportowa, angażujemy się w wiele inicjatyw na rzecz rozwoju sportu i aktywności fizycznej w naszej okolicy. Na naszej stronie znajdziesz informacje o naszych akcjach charytatywnych oraz współpracy z innymi organizacjami sportowymi.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej galerii zdjęć oraz dołączenia do naszej społeczności na naszych profilach społecznościowych. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby w Falenicy lub do skorzystania z naszych zajęć online!

 

Zobacz polecaną stronę  sdnzp-falenica.pl

Podoba Ci się wpis daj ocenę i napisz komentarz o sdnzp-falenica.pl

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments