Sprzedaż internetowa w czasie pandemii –największe wyzwania dla e-sklepu.

Sprzedaż internetowa Nowe Warpno

PRACA

Aukcja internetowa w terminie pandemii –największe wyzwania dla e-sklepu.

Nagłówki artykułów aż wołają o wzrostach sprzedaży w częściach e-commerce, ale mało kto porusza rzecz tego, jak niestety jest stworzyć sprawny przebieg realizacji zamówień w terminie pandemii. Na przykładzie Mirjan24 – internetowego sklepu meblowego, przybliżymy Wam największe wyzwania dla e-sklepu oraz pokażemy, jak marka sobie z nimi poradziła.

Sprzedaż internetowa Nowogard

W dobie koronawirusa społeczeństwo zostało zmuszone do transformacji w prywatnym codziennym funkcjonowaniu, co wyklarowało nowe wzięcia na zbycie. Przed zarazą po wyjścia chodziliśmy głównie do apteki, a po artykuły spożywcze do najbliższego sklepu. W terminie pandemii często czynili z tych prace, na sprawa zakupów poprzez Internet. Dbałość o zabezpieczenie swoje plus najszybszych, limity ról w określonych miejscach oraz zamknięcie wielu sklepów, galerii i pawilonów handlowych umocniło trend zakupów online. Wzrost sprzedaży w Internecie odczuła większość branż. Po cesze był obecne skutek pewnego przymusu zakupu online, gdyż stacjonarne biznesy są zamknięte również wyższej sum czasu wolnego kupujących. Tymczasowe zawieszenie lub częściowe ograniczenie pracy zawodowych sprawiło, że społeczeństwo zawierało nic czasu, by zadbać o siebie (zakup ubrań, kosmetyków, szkoleń online) lub wykonać remont domu, czy prace porządkowe na podwórku.
Większa sprzedaż – większe wyzwanie logistyczne. Sprzedaż internetowa Nowogard

torebki
Reklama

Nagłówki artykułów aż wołają o wzrostach sprzedaży w częściach e-commerce, ale mało kto porusza rzecz tego, jak niestety jest stworzyć sprawny przebieg realizacji zamówień w terminie pandemii. Na przykładzie Mirjan24 – internetowego sklepu meblowego, przybliżymy Wam największe wyzwania dla e-sklepu oraz pokażemy, jak marka sobie z nimi zdołała. Sprzedaż internetowa Nowogard

zobacz również Społem wiadomości

W najwyższym czasie każdy sklep walczy o to, aby utrzymać się na zbycie oraz zachować stanowiska pracy. W nazwie Mirjan24 to znaczenia pracy dla ponad 400 pracowników. Firma w swoich dziełach zatrzymuje się na prac mebli tapicerowanych, prowadzeniu 6 sklepów internetowych (Polska, Niemcy, Węgry, Rumunia, Czechy i Słowacja) oraz pośredniczy w dostawach mebli dla odbiorców z całej Europy.

W sprawie pandemicznej największym wyzwaniem dla firmy Mirjan24 było zachowanie ciągłości dostaw towarów do klientów oraz terminowa realizacja zleceń dla odbiorców indywidualnych, przy szczególnym zachowaniu bezpieczeństwa oraz ostrożności. Duży niepokój wprowadziło nagłe zamknięcie granic. Utrudnieniami były korki na przeszkodzie Polsko-Niemieckiej oraz dane z producentów mebli, że mogą wystąpić opóźnienia w sztuce. Sprzedaż internetowa Nowogard

W ostatniej nieprzewidzianej sytuacji dochodzi jeszcze reorganizacja stanowisk pracy i czasu pracy, by zwiększyć bezpieczeństwo każdych gości.

Jak poradzić sobie z formą „nadzwyczajną” ?

Choć sytuacja epidemiologiczna, w takim wymiarze, miała znaczenie pierwszy raz a dla wszystkiego stanowiła to nowoczesna sytuacja, to firma Mirjan24 czerpała inspirację z wcześniejszych, różnych doświadczeń — na zbycie ta jest z 27 lat. Ze sprzedaży stacjonarnej wycofała się 8 lat temu i z nowej chwili, pokazuje się e-commerce, które stale się zmienia. Chociaż w toku dużych ograniczeń, istotną kwestią zaprezentowała się własna flota samochód dostawczych, która uniezależniła firmę z mocno przeciążonego systemu kurierskiego. A utknięcie kilku samochodów w korkach nie sparaliżowało całej logistyki, bo ich flota ma ponad 100 samochodów typu TIR.

Dużym udogodnieniem są i stany magazynowe topowych produktów. Magazyny są włożone w mało krajach. Dzięki nim, sklepy internetowe obsługujące zagranicznych klientów, nie były w 100% uzależnione od dostaw z Polski.

Wyzwaniem istniała przecież reorganizacja stanowisk książce oraz wprowadzenia systemu zmianowego w przypadku pracowników prac oraz magazynów. Podział pracowników na wiary i wprowadzenie pracy zmianowej umożliwiło zachowanie bezpiecznego odstępu między pracownikami. A w przypadku dużej sumy stanowisk biurowych został wprowadzony system pracy zdalnej. Sprzedaż internetowa Nowogard

Zobacz również Sprzedaż internetowa w czasie pandemii –największe wyzwania dla e-sklepu.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments