Zarabianie na kryptowalutach bez inwestycji

Zarabianie na kryptowalutach bez inwestycji

forex Instrukcja Inwestycje

Za pośrednictwem kryptowalut można osiągnąć pewien procent zwrotu z danej inwestycji. Trzeba liczyć się z tym, że każda inwestycja wiąże się z ryzykiem straty kapitału. Zapewne początkujący użytkownicy zastanawiają się, czy można i w jaki sposób zarabiać na kryptowalutach, ale bez inwestowania własnych środków pieniężnych? Okazuje się, że jest to możliwe. Pomimo tego, że nie wymagają one obrotu własnymi pieniędzmi to w zasadzie jedyną największą inwestycją jest w tym przypadku poświęcony własny czas, aby wykonać pewne określone zadania, w zależności od wybranej formy. Kryptowaluty to nie jest tylko giełda. Można zatem zarabiać na niej bez konieczności inwestowania i jednocześnie bez ponoszenia ewentualnego ryzyka utraty kapitału.

Airdropy

Airdropy oznaczają darmową dystrybucję monet między społeczność. To może być pewna forma nagrody za właśnie posiadają kryptowalutę, którą przykładowo może być ETH albo dołączenie do danej społeczności, a następnie pomoc podczas realizacji jej projektu. W formie airdropów, kryptowalutę uzyskuje się za darmo.

Darmowe kryptowaluty można uzyskać poprzez różnorodne programy polegające np. na udostępnieniu strony projektu w mediach społecznościowych albo polecanie znajomym itd. Celem jest wypromowanie danego projektu kryptowaluty wśród społeczności. Można zatem stwierdzić, że to jest nagroda za wykonywanie działań marketingowych.

Decydując się na tę formę zarabiania na kryptowalutach bez inwestycji zaleca się, aby zbierać bezpłatne kryptowaluty. Niekiedy użytkownicy uzyskują od kiludziesięciu do nawet kilkuset dolarów w danych tokenach czy też kryptowalutach. Przyszłe wzrosty cen uzyskanej za darmo kryptowaluty mogą zwiększyć ich wartość.

Kraniki

Kraniki inaczej są nazywane feucetami. Te serwisy rozdają pewne części ułamkowe kryptowalut albo tokenów za zrealizowanie wskazanych akcji. Zwykle wymogiem jest wejście w określonym czasie na daną stronę i np. wyświetlenie reklamy. Można domyśleć się, że w ten sposób nie można dużo zarobić, gdyż serwis w pierwszej kolejności musi mieć również z tego zysk. Przeklikiwanie reklam nie jest opłacalne. Do wykonania tej czynności trzeba poświęcić więcej czasu.

Innym sposobem na zwiększenie swoich zarobków z kraników jest skorzystanie z systemu partnerskiego. Wiele serwisów posiada je. Po zarejestrowaniu się nowych użytkowników, można uzyskać pewien % z jego wynagrodzenia. Im więcej będzie utworzonych kont, tym będzie to znacznie bardziej opłacalne. Warto wcześniej wypróbować kilka sposób, a następnie wybrać najlepszy według siebie na skuteczne zdobywanie poleconych.

Kryptowaluty można również przechowywać z myślą, że być może w przyszłości ich wartość wzrośnie, To głównie odnosi się do mniej znanych i rozwojowych projektów, których bieżąca wycena jest znacząco mała.

Wejdź i sprawdź bitcoin up

Na kranikach nie ma zatem jakichkolwiek trudności związanych z zarabianiem kryptowalut. Wystarczy tylko wejść na daną stronę, a potem wykonać wskazana czynność. Uzyskany zysk nie będzie z tego zbyt wysoki, ale z upływem czasu można uzbierać większą i zadowalającą sumę pieniężną. Warto wcześniej zapoznać się z obecną listą wypłacających kraników kryptowalut i dopiero wtedy wybrać konkretne, dzięki którym będzie można z pewnością oś zarobić.

Wymiana na forach

Innym sposobem na zarabianie na kryptowalutach bez inwestycji własnych środków pieniężnych jest wymiana na formach. To inaczej tzw. „kantory” znajdujące się na forach internetowych. Polega to na oferowaniu innym użytkownikom swoje usługi sprzedaży/kupna/wymiany kryptowalut. Dodatkowo w ten sposób można też wymienić gotówkę za pomocą różnych procesorów płatniczych, jak np. bank. Użytkownik za swoją usługę pobiera odgórnie ustaloną prowizję w granicy 10-20%.

Transfery będą przebiegać błyskawicznie, kiedy użytkownik będzie miał zdeponowane już pieniądze, które będą gotowe do wykonania dzięki nim bezpośredniej wymiany. Zaleca się, aby nie wykonywać jako pierwszy przelewu. Najlepiej posiadać konto z większym stażem oraz reputacją. Wcześniej jednak trzeba poświęcić trochę czasu, aby je rozwinąć udzielając się w społeczności.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments