Zarabianie w domu przez internet

Zarabianie w domu przez internet

PRACA Warto przeczytać Zarabianie

Zarabianie w domu przez internet – Brakuje Ci co miesiąc paru przysłowiowych groszy do tego, by mieć większą swobodę finansową i pozwolić sobie na zakup gadżetu, wyjście do restauracji z ukochaną lub po prostu na odłożenie trochę kaski na gorsze czasy? Jednym ze sposobów dorobienia do domowych funduszy jest zarabianie w internecie. Oferuje on dużo sposobów i rozwiązań – od klikania w reklamy, po pisanie artykułów na strony www lub bony za zakupy online.

Zarabianie w domu przez internet

Opiszę tu większość z nich, a na koniec polecę Wam dwa portale, które po wieloletnich poszukiwaniach przywróciły mi wiarę w to, że mogę dorobić w domu przed własnym komputerem. Istotne jest to, że ze sposobów przeze mnie opisanych może skorzystać każdy, niezależnie od wieku i wykształcenia.

Klikanie w reklamy – czyli coś dla początkujących. Istnieją strony w sieci, które umożliwiają zarabianie poprzez klikanie w reklamy umieszczone na tej stronie lub w mailach, które dostajemy po rejestracji na stronie. Strony te oferują również wypełnianie ankiet, granie w gry oraz lajkowanie postów i zdjęć w mediach społecznościowych. Na tego typu portalach rejestracja jest darmowa. Zaletami tych rozwiązań są:

Łatwe zadania  do wykonania bez specjalistycznej wiedzy.
Pracujesz, kiedy chcesz i kiedy masz czas.
Możliwa rejestracja na wielu stronach, by zwiększyć zyski.

Stron takich jest mnóstwo. Nie wierzcie, jeżeli Wam ktoś powie, że zarobicie 2 000 zł w pierwszym miesiącu. Osobiście próbowałem i wiem, że maksimum co da się wyciągnąć to 30 zł miesięcznie. Wysokie zarobki jakimi reklamują się portale można osiągnąć w momencie, kiedy zbudujecie potężną siatkę osób poleconych, ale i one nie mogą się zniechęcić tylko cały czas klikać i znajdować nowych poleconych. Jest to rozwiązanie dobre dla początkujących, aby poznać zasady działania takich stron i wypłacania z nich środków.

Freelancer – czyli wolny strzelec. Jest to praca bez etatu. Ludzie pracujący w ten sposób są wyspecjalizowani w jednej dziedzinie, w której działają. Freelancerzy dzielą się na:

    Copywriterów – zarabianie poprzez pisanie artykułów na bloga, tekstów reklamowych oraz różnego rodzaju treści umieszczanych na stronach www.
Grafik komputerowy – tworzenie stron internetowych  oraz ich elementów. Do tego typu pracy trzeba posiadać dobry sprzęt komputerowy oraz oprogramowanie.
Programista – pisze programy, systemy i gry. Tu jak grafik komputerowy potrzebne są umiejętności, sprzęt i oprogramowanie.
Tłumacz – jeśli znasz dobrze jakiś język obcy to  spróbuj tłumaczyć teksty za pieniądze.
Fotograf – praca dla osób mających duszę artystyczną i umiejętności robienia zdjęć. Możesz w ten sposób zarabiać w sieci. Robiąc zdjęcia i fotoreportaże, a potem umieszczać na portalach,  z których będą one kupowane.

Zarabianie w domu przez internet
Opcje binarne. Kupno i sprzedaż opcji binarnych polega na szacowaniu, czy cena danego aktywa spadnie czy wzrośnie. Handlujemy akcjami, walutami itp. Ten rodzaj zarobkowania wiąże się z ryzykiem utraty pieniędzy. Osobą chcącym bawić się w ten sposób proponujemy ustawienie bariery bezpieczeństwa. Jeżeli wartość waluty, surowca spadnie poniżej ustalonego progu system automatycznie wycofa naszą inwestycję. Ten typ zarobkowania wiąże się z niebezpieczeństwem utraty zainwestowanych pieniędzy.

Zarabianie w domu przez internet
Zarabianie w domu przez internet

Kryptowaluty. Jest to ostatni krzyk mody  wśród zarabiających w internecie. Spowodował to wzrost dziesięciokrotny wartości Bitcoina od początku roku. O tym, co to jest bitcoin i skąd się wziął pisałem w jednym z poprzednich artykułów. Zarobić możemy poprzez zakup na jednej z giełd kryptowalut, a potem poprzez sprzedanie po dobrym kursie.

Prowadzenie bloga. Posiadając własnego bloga lub stronę możemy korzystać na umieszczaniu reklam oraz artykułów sponsorowanych. Dodatkowo można podjąć współpracę ze sklepami internetowymi. W ten sposób można uzyskiwać bonusy lub próbki materiałów. Co zrobić, by założyć bloga?

Wymyślić temat.
Założyć go na jednym z serwerów.
Dużo pisać.
Ułatwić innym odnalezienie.

Surfbary. Są to aplikacje na nasz komputer, które wyświetlają reklamy.  Ich wielkość nie przeszkadza w standardowym korzystaniu z komputera. Musimy posiadać tylko internet. Instalujemy surfbar i uruchamiamy go. Za wyświetlane reklamy dostajemy punkty, które potem zamieniamy na kasę. Jednakże bez siatki poleconych znacznych rozmiarów to jest to raczej metoda na dorobienie do kieszonkowego.

Zarabianie w domu przez internet

Na koniec polecę dwa portale, na których zarobiłem całkiem niezłe pieniądze, a wypłaty przychodzą z nich regularnie. Pierwszym z nich jest Refunder.pl. Jest to program dla osób często zamawiających przez internet. Rejestrując i logując się na stronie refunder.pl dostajesz dostęp do rabatów z ponad 600 sklepów. Rabaty są naliczane poprzez łatkę do Twojej przeglądarki internetowej. Środki w ten sposób uzyskane możesz wypłacić w dowolnym momencie. Rabaty dotyczą dużej ilości znanych sklepów oraz dostawców jedzenia.

Drugim portalem są darmowe prezenty Na nim zarabia się poprzez wykonywanie zadań. Należą do nich:

Przeredagowywanie tekstów reklamowych produktów.
Pisanie artykułów na blogi  o dużej różnorodności tematów (sport, erotyka, finanse, polityka, medycyna i wiele innych).
Lajkowanie postów na facebooku.
Pisanie komentarzy pod artykułami.
Reklamowanie produktów.
Wiele innych.

Za każde zadanie możemy dostać określoną liczbę punktów, a uzbieranie ich w liczbie 25 000 oznacza minimalną wypłatę 10zł. Do uzbierania tej ilości trzeba poświęcić około 15 minut. Moje zarobki w przeciągu ostatnich dwóch miesięcy to około 2 000 zł. Pochodzą głównie z pisania artykułów. Wypłaty robione są na konto bankowe w każdy czwartek. Oczywiście po uprzednim podaniu informacji / dyspozycji o przelewie do administratorów portalu.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Bartek
4 lat temu
Daj ocenę :
     

Ja wierzę w inwestowanie własnych pieniędzy. Tak na prawdę inwestuję pieniądze w pieniądze. Na jednej transakcji ( dysponuję kwotą 10 000) zarabiam od 15-20% i takich transakcji można dokonać średnio 3 w miesiącu . Czyli 60% !!! Uważam, że to bardzo dużo.

Marek
Marek
3 lat temu
Reply to  Bartek

mogłbyś napisać więcej na ten temat?

Mateusz Kowalski
Mateusz Kowalski
3 lat temu
Daj ocenę :
     

Przez zarabianie w internecie można fajnie zarobić ja sam zarabiam w internecie dodając opinie wypełniam ankiety. Dużo osób twierdzi że nie da się zarobić przez internet a według mnie da się najlepszym sposobem na duży zarobek jest inwestowanie na giełdzie.Ale nie tylko można dodawać dla firm komentarze google lub udostępniać strony na facebooku ja osobiście znam kilka stron które za to nam płacą ostatnio popularna strona który płaci za zadania to bow 24 u nich można wypłacać po zebraniu 25 złotych zachęcam w wolnych chwilach skorzystać z internetu i sobie dorobić fajne pieniążki trzeba uważać na oszustów bo na takich… Czytaj więcej »