Zarabianie w domu przez internet

Zarabianie w domu przez internet

PRACA Warto przeczytać Zarabianie

Zarabianie w domu przez internet – Brakuje Ci co miesiąc paru przysłowiowych groszy do tego, by mieć większą swobodę finansową i pozwolić sobie na zakup gadżetu, wyjście do restauracji z ukochaną lub po prostu na odłożenie trochę kaski na gorsze czasy? Jednym ze sposobów dorobienia do domowych funduszy jest zarabianie w internecie. Oferuje on dużo sposobów i rozwiązań – od klikania w reklamy, po pisanie artykułów na strony www lub bony za zakupy online.

Zarabianie w domu przez internet

Opiszę tu większość z nich, a na koniec polecę Wam dwa portale, które po wieloletnich poszukiwaniach przywróciły mi wiarę w to, że mogę dorobić w domu przed własnym komputerem. Istotne jest to, że ze sposobów przeze mnie opisanych może skorzystać każdy, niezależnie od wieku i wykształcenia.

Klikanie w reklamy – czyli coś dla początkujących. Istnieją strony w sieci, które umożliwiają zarabianie poprzez klikanie w reklamy umieszczone na tej stronie lub w mailach, które dostajemy po rejestracji na stronie. Strony te oferują również wypełnianie ankiet, granie w gry oraz lajkowanie postów i zdjęć w mediach społecznościowych. Na tego typu portalach rejestracja jest darmowa. Zaletami tych rozwiązań są:

Łatwe zadania  do wykonania bez specjalistycznej wiedzy.
Pracujesz, kiedy chcesz i kiedy masz czas.
Możliwa rejestracja na wielu stronach, by zwiększyć zyski.

Stron takich jest mnóstwo. Nie wierzcie, jeżeli Wam ktoś powie, że zarobicie 2 000 zł w pierwszym miesiącu. Osobiście próbowałem i wiem, że maksimum co da się wyciągnąć to 30 zł miesięcznie. Wysokie zarobki jakimi reklamują się portale można osiągnąć w momencie, kiedy zbudujecie potężną siatkę osób poleconych, ale i one nie mogą się zniechęcić tylko cały czas klikać i znajdować nowych poleconych. Jest to rozwiązanie dobre dla początkujących, aby poznać zasady działania takich stron i wypłacania z nich środków.

Freelancer – czyli wolny strzelec. Jest to praca bez etatu. Ludzie pracujący w ten sposób są wyspecjalizowani w jednej dziedzinie, w której działają. Freelancerzy dzielą się na:

    Copywriterów – zarabianie poprzez pisanie artykułów na bloga, tekstów reklamowych oraz różnego rodzaju treści umieszczanych na stronach www.
Grafik komputerowy – tworzenie stron internetowych  oraz ich elementów. Do tego typu pracy trzeba posiadać dobry sprzęt komputerowy oraz oprogramowanie.
Programista – pisze programy, systemy i gry. Tu jak grafik komputerowy potrzebne są umiejętności, sprzęt i oprogramowanie.
Tłumacz – jeśli znasz dobrze jakiś język obcy to  spróbuj tłumaczyć teksty za pieniądze.
Fotograf – praca dla osób mających duszę artystyczną i umiejętności robienia zdjęć. Możesz w ten sposób zarabiać w sieci. Robiąc zdjęcia i fotoreportaże, a potem umieszczać na portalach,  z których będą one kupowane.

Zarabianie w domu przez internet
Opcje binarne. Kupno i sprzedaż opcji binarnych polega na szacowaniu, czy cena danego aktywa spadnie czy wzrośnie. Handlujemy akcjami, walutami itp. Ten rodzaj zarobkowania wiąże się z ryzykiem utraty pieniędzy. Osobą chcącym bawić się w ten sposób proponujemy ustawienie bariery bezpieczeństwa. Jeżeli wartość waluty, surowca spadnie poniżej ustalonego progu system automatycznie wycofa naszą inwestycję. Ten typ zarobkowania wiąże się z niebezpieczeństwem utraty zainwestowanych pieniędzy.

Zarabianie w domu przez internet
Zarabianie w domu przez internet

Kryptowaluty. Jest to ostatni krzyk mody  wśród zarabiających w internecie. Spowodował to wzrost dziesięciokrotny wartości Bitcoina od początku roku. O tym, co to jest bitcoin i skąd się wziął pisałem w jednym z poprzednich artykułów. Zarobić możemy poprzez zakup na jednej z giełd kryptowalut, a potem poprzez sprzedanie po dobrym kursie.

Prowadzenie bloga. Posiadając własnego bloga lub stronę możemy korzystać na umieszczaniu reklam oraz artykułów sponsorowanych. Dodatkowo można podjąć współpracę ze sklepami internetowymi. W ten sposób można uzyskiwać bonusy lub próbki materiałów. Co zrobić, by założyć bloga?

Wymyślić temat.
Założyć go na jednym z serwerów.
Dużo pisać.
Ułatwić innym odnalezienie.

Surfbary. Są to aplikacje na nasz komputer, które wyświetlają reklamy.  Ich wielkość nie przeszkadza w standardowym korzystaniu z komputera. Musimy posiadać tylko internet. Instalujemy surfbar i uruchamiamy go. Za wyświetlane reklamy dostajemy punkty, które potem zamieniamy na kasę. Jednakże bez siatki poleconych znacznych rozmiarów to jest to raczej metoda na dorobienie do kieszonkowego.

Zarabianie w domu przez internet

Na koniec polecę dwa portale, na których zarobiłem całkiem niezłe pieniądze, a wypłaty przychodzą z nich regularnie. Pierwszym z nich jest Refunder.pl. Jest to program dla osób często zamawiających przez internet. Rejestrując i logując się na stronie refunder.pl dostajesz dostęp do rabatów z ponad 600 sklepów. Rabaty są naliczane poprzez łatkę do Twojej przeglądarki internetowej. Środki w ten sposób uzyskane możesz wypłacić w dowolnym momencie. Rabaty dotyczą dużej ilości znanych sklepów oraz dostawców jedzenia.

Drugim portalem są darmowe prezenty Na nim zarabia się poprzez wykonywanie zadań. Należą do nich:

Przeredagowywanie tekstów reklamowych produktów.
Pisanie artykułów na blogi  o dużej różnorodności tematów (sport, erotyka, finanse, polityka, medycyna i wiele innych).
Lajkowanie postów na facebooku.
Pisanie komentarzy pod artykułami.
Reklamowanie produktów.
Wiele innych.

Za każde zadanie możemy dostać określoną liczbę punktów, a uzbieranie ich w liczbie 25 000 oznacza minimalną wypłatę 10zł. Do uzbierania tej ilości trzeba poświęcić około 15 minut. Moje zarobki w przeciągu ostatnich dwóch miesięcy to około 2 000 zł. Pochodzą głównie z pisania artykułów. Wypłaty robione są na konto bankowe w każdy czwartek. Oczywiście po uprzednim podaniu informacji / dyspozycji o przelewie do administratorów portalu.

Daj ocenę (1 / 1)

2
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
MarekBartek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Bartek
Gość
Daj ocenę :
     

Ja wierzę w inwestowanie własnych pieniędzy. Tak na prawdę inwestuję pieniądze w pieniądze. Na jednej transakcji ( dysponuję kwotą 10 000) zarabiam od 15-20% i takich transakcji można dokonać średnio 3 w miesiącu . Czyli 60% !!! Uważam, że to bardzo dużo.

Marek
Gość
Marek

mogłbyś napisać więcej na ten temat?